Nové knihy - akvizícia pokračuje

V novembri pokračovala Podtatranská knižnica v projekte „Nové knihy do knižnice“. Zo sumy 14.000 €, získaných z grantového programu Fondu na podporu umenia, minula knižnica na nákup nových publikácií 4.841,81 € a do fondu knižnice pribudlo 540 nových publikácií. Najviac sa nakúpilo beletrie (257 exemplárov), detskej literatúry (186) a najmenej pribudlo, v tomto mesiaci, náučnej literatúry (87 exemplárov). Zo všetkých oddelení a pobočiek pribudlo najviac kníh v Centre na sídlisku Západ. Oddelenie beletrie, detskej literatúry a náučné oddelenie získalo 551 publikácií a v pobočka Juh 1 pribudlo 149 nových kníh. V projekte budeme pokračovať aj v ďalších mesiacoch a čitatelia sa môžu tešiť na ďalšie novinky.

Nákup kníh z verejných zdrojov podporil Fond na podporu menia

Ďakujeme!

pdfzoznam